IELTS Bridge
Pass the IELTS bridge with us and let your beautiful dreams come true

پل آیلتس

با ما تا موفقیت در آیلتس

صفحه اصلی      تدریس آنلاین      تصحیح رایتینگ      آموزش نکات     بانک سوالات      تماس با ما

 

 

IELTS Speaking


IELTS Writing


IELTS Listening


IELTS Reading


Vocabulary


Grammar


Test Samples


PTE آزمون  NEW


مشاور شما


 

Download Skype:
 

کلاس های آنلاین از طریق برنامه اسکایپ برگزار میشوند. آزمون PTE
قابل توجه مهاجرین به استرالیا
آزمون PTE


 


آیلتس چیست؟

IELTS = International English Language Testing System

آیلتس آزمونی بین المللی است که مورد تایید بسیاری از مراکز علمی و دانشگاهها و همچنین یکی از مدارک لازم جهت اقدام به مهاجرت می باشد.

آزمون آیلتس از 0 تا 9 نمره دارد. معمولا نمرات بین 6 تا 7 برای هدف شما کافی است (قبل از اقدام برای مهاجرت یا پذیرش گرفتن از دانشگاه از نمره لازم مطمئن شوید). این آزمون نمره منفی ندارد، پس به تمامی سوالات پاسخ دهید.
 

انواع آزمون آیلتس؟

آزمون آیلتس دو نوع یا module دارد: Academic و General

آزمون آکادمیک برای کسانی است که قصد ادامه تحصیل در مقاطع لیسانس و بالاتر را داشته باشند و آزمون جنرال به منظور مهاجرت انجام می شود.

قسمتهای آزمون آیلتس

آزمون آیلتس 4 بخش دارد:

اسپیکینگ: یک گفتگوی 15 دقیقه ای به صورت رو در رو با ممتحن آزمون. معمولا آزمون اسپیکینگ در ایران چند روز تا یک هفته قبل یا بعد از آزمون انجام میشود.

لیسنینگ: گوش دادن به یک فایل صوتی (به مدت 20 دقیقه و وارد کردن جوابها در پاسخ نامه به مدت 10 دقیقه، کلا 30 دقیقه). این بخش اولین قسمت آزمون است و باید به 40 سوال پاسخ داده شود.

ریدینگ: پاسخ به سوالات 3 متن که به تدریج مشکلتر می شوند. در مجموع یک ساعت و پاسخ به 40 سوال. جوابها باید به طور همزمان در پاسخنامه وارد شوند وقت اضافه به این کار اختصاص داده نشده است.

رایتینگ: نوشتن یک نامه یا گزارش (150 کلمه) و یک مقاله یا essayا(250 کلمه)

تفاوتهای آزمون آکادمیک و جنرال
قسمت اسپیکینگ و لیسنینگ یکسان هستند.
ریدینگ در آزمون آکادمیک سنگینتر، با کلمات بیشتر و تخصصی تر است.
رایتینگ در آزمون جنرال نوشتن یک نامه و در آزمون آکادمیک نوشتن گزارش از یک جدول دیاگرام نمودار و ... است. هر دو نوع آزمون، مقاله نویسی را شامل می شوند.
 


چرا آیلتس نیاز به استاد و همراه دارد؟
آیا دارید خودتون رو برای امتحان آیلتس آماده میکنید؟آزمون آیلتس
آیا میخواهید نمره تون رو بالا ببرید؟
آیا روی یک نمره خاص گیر کرده اید و با اینکه دارید تمام تلاشتون رو میکنید نمره شما تغییری نمیکنه؟
آیا با اینکه نمره تمام اسکیلهاتون تغییر میکنه و بالاتر میره اما یکی از اسکیلهاتون اصلا تکون نمیخوره؟ تمام اینها نشون میده که چیزی این وسط درست کار نمیکنه. آیلتس امتحانیه که شما واقعا نیاز به کمک یک همراه و استاد دلسوز و صبور و از همه مهمتر با تجربه و متخصص دارید. کسی که سالها به زبان آموزانی که مشکل شما رو داشتند کمک کرده، راه و مسیر آیلتس رو درست و کامل میشناسه، برای وقت شما ارزش زیادی قائله و به بالا بلندیهای آیلتس کاملا آشناست.

من مهتاب میهن دوست از سال 1382 تدریس زبان انگلیسی را شروع کردم، زمانیکه دانشجوی سال دوم مهندسی کشاورزی دانشگاه تهران بودم. از سال 86 بیشتر تمرکز کاریم روی آیلتس بوده است. سالها با موسسات بسیار معتبر و موفقی چون جهاد دانشگاهی دانشگاه تهران، مجتمع فنی تهران و ... همکاری دارم. در کارنامه کاریم سابقه تدریس کلاسهای گروهی در سطوح مختلف از مبتدی تا پیشرفته، کلاسهای آمادگی ایلتس، مهارتهای آیلتس، بحث آزاد و همچنین برگزاری کلاسهای آنلاین آیلتس، نه فقط در ایران بلکه در سراسر دنیا شامل کشورهای کانادا، انگلیس، عراق، هند، امارات، چین، ویتنام، استرالیا، تایلند، عربستان و ... را دارم. تجربه این سالها و کار کردن به عنوان استاد آیلتس بین المللی این فرصت را به من داده تا طی چند جلسه بتوانم تواناییها و ضعفهای شاگردانم را شناسایی کنم و برنامه ریزی عالی متناسب با اهداف کلاس را در اختیارشان بگذارم.


چرا کلاسهای آنلاین؟آموزش آنلاین زبان انگلیسی
ما در دنیایی زندگی میکنیم که استفاده از اینترنت و دنیای آنلاین کارها را راحت تر و سریعتر کرده است. کمتر کسی با استفاده اولیه از اینترنت اشنا نیست. کلاسهای آنلاین این فرصت را برای زبان آموزان فراهم کرده تا با صرفه جویی در وقت و هزینه مهارت ها را به عالیترین شکل ممکن بدون کوچکترین تفاوتی با کلاسهای حضوری بیاموزند. ترافیکهای سرسام آور، هزینه بالای رفت و آمد، خستگی و اتلاف انرژی در کلاسهای آنلاین حذف میشوند و زبان آموز در منزل یا محل کار با آرامش و فراغ خاطر میتواند به عالیترین و با کیفیت ترین کلاسها فقط با چند کلیک دسترسی داشته باشد.

شهرستانیها؟

متاسفانه بعضی از شهرستانیهای عزیز از تجربه کلاسهای آیلتس با کیفیت بالا محروم هستند. از آنجاییکه تنها چند موسسه کوچک در هر شهرستان کلاسهای آیلتس برگزار میکنند، کار رقابتی نبوده و اکثرا چیز زیادی عاید زبان آموزان نمیشود. کلاسهای آیلتس آنلاین این فرصت را به زبان آموزان شهرستانی داده تا بتوانند از فضای آموزشی با عالیترین سطح استفاده کنند و آیلتس را با استاد بین المللی بیاموزند.

 

IELTS Speaking

 

IELTS Writing

 

IELTS Listening

 

IELTS Reading

 

 

 
 

 

Home  |  Consulting  |  Contact  |  Links  |  Test Samples

ZabanAmoozan.com © 2018. All Rights Reserved