دانلود منابع و کتب آموزش زبان انگلیسیwww.zabanamoozan.com

سایت علاقمندان به زبان انگلیسی

 

 

دانلود: کودکان

آموزش زبان KidSpeak English
150 مگابایت

نرم افزاری مالتی مدیا و جذاب که در آن کودکان با بیش از 40 بازی و سرگرمی به یادگیری زبان انگلیسی می پردازند. این برنامه آموزشی فراگیری زبان انگلیسی را برای کودکان سنین مختلف آسان می‌کند.


لالایی های کودکان
60 مگابایت
مجموعه ای از لالایی های کودکان. محصولی از والت دیزنی. با کمک این مجموعه، علاوه بر اینکه به کودکانتان کمک می کنید که زودتر و با آرامش بیشتر به خواب روند، باعث میشوید گوش کودکانتان با انگلیسی آشنا شده و در آینده بهتر بتوانند انگلیسی بیاموزند.


آموزش الفبای انگلیسی: Disney learning The Alphabet
رایگان، 11 مگابایت

این کتاب مصور و رنگی که در آن از شخصیت های کارتونی و انیمیشن های کمپانی دیزنی استفاده شده است، به آموزش الفبای زبان انگلیسی به ساده ترین و جذاب ترین شکل ممکن پرداخته است.


ریحانه آموزش زبان انگلیسی برای کودکانریحانه: آموزش زبان انگلیسی برای کودکان
رایگان، 22 مگابایت

با کمک این برنامه و با تنظیم برنامه مناسبی برای استفاده فرزندان خود از این نرم افزار، می توانید مراحل یادگیری کودکان را بصورت مستمر پیگیری نمایید. بطور مثال هر روز دو تا چهار حرف از حروف الفبای انگلیسی را در برنامه آموزش قرار داده و تا روان شدن کودکان در استفاده از نرم افزار حتما آنها را همراهی کنید.


بازیهای کلمه‌ای
200 مگابایت

با کمک این مجموعه که شامل بیست بازی کلمه‌ای از سری بازیهای معروف Reflexive Arcade Games می‌باشد، می‌توانید مهارت خود را در بکار گیری لغات انگلیسی محک بزنید! این بازیها که همگی از گرافیک و موسیقی‌های خوبی برخوردار هستند، ضمن فراهم کردن اوقاتی خوش، شما را نسبت به استفاده از کلمات انگلیسی ترغیب می‌کنند.


بازی قلم جادویی Wizard's Pen
100 مگابایت

یک بازی بسیار سرگرم کننده که به کمک آن می توانید هم مهارت خود در لغات انگلیسی را محک بزنید و هم لغات جدید را با کمک تصاویر یاد بگیرید.


 

اپلیکیشن اندرویدی اطلس سخنگو

فرهنگ اطلس سخنگو حاوی تمامی کلمات موجود در آخرین نسخه های معتبرترین دیکشنری‌های مرجع انگلیسی به انگلیسی دنیا است، تعداد معانی و معادل‌های فارسی ارائه ‌شده برای هر كلمه انگلیسی و حتی اولویت‌بندی معانی ذکر شده در فرهنگ اطلس با دیکشنری‌های مرجع انگلیسی مطابقت داشته و از اين نظر حتی با فرهنگ‌‌های معتبر و منتشر شده ديگر نيز تفاوت اساسی دارد.

 

 

 

 

همه فایلهای این بخش با فرمت ZIP یا RAR هستنند و پس از دانلود باید از حالت فشرده خارج شوند. همچنین بعضی از فایلها دارای پسورد هستند.

پسورد فایلها:
www.zabanamoozan.com

 


برنامه های سودمند


Adobe Reader

برای خواندن فایلهای PDF به این برنامه نیاز دارید.


WinZip

برنامهای برای باز کردن سریع انواع فایلهای فشرده

 

 

به شبکههای اجتماعی ما بپیوندید تا علاوه بر دریافت مطالب آموزشی، از تازههای سایت نیز با خبر شوید:

   

 

در صورت مشاهده اشکال در لینکهای دانلود به شماره زیر پیامک بزنید:

50001040500045

 

آموزش زبان از طریق داستانهای انگلیسی

راحت‌ترین، مفرح‌ترین و ارزان‌ترین روش آموزش زبان

 

 

 جستجو در سايت   |   ديکشنری آنلاين   لينک به ما   |   اخبار آموزشی   |   درباره ما   |   همکاری با ما   |   پیوندها

استفاده از مطالب اين سايت تنها با ذکر منبع و درج لینک به سايت مجاز است.