فروشگاه محصولات آموزش زبان انگلیسیwww.zabanamoozan.com

زبان آموزان

سایت علاقمندان به زبان انگلیسی

 

 


 

مجموعه آموزش زبان انگلیسی خودآموز هوشمند آواتار

مجموعه Avatar Smart English که دارنده 48 لوح تقدیر از نمایشگاههای سراسر کشور و طرف قرارداد سازمانها می باشد، حاصل سالها تلاش موسسه زبان پرتو دانش می باشد که در قالب یک بسته آموزشی از سطح مبتدی تا پیشرفته به حضور علاقه مندان به فراگیری زبان انگلیسی معرفی می گردد. این نرم افزار تلفیقی از سیستم آموزش حضوری و مجازی با بهره گیری از جدیدترین کتاب American English file 2016 می باشد.


انگلیسی شیرین ساتلنرم افزار آموزشی زبان ساتل انگلیسی شیرین

مجموعه‌ی «انگلیسی شیرین» یکی از کامل‌ترین و قوی‌ترین مجموعه‌های آموزش زبان انگلیسی بوده که در یک پکیج شامل 8 عدد دی‌وی‌دی و 4 جلد کتاب تهیه شده است. با این نرم‌افزار شما در واقع به اندازه‌ی 16 ترم یک آموزشگاه زبان واقعی، در منزل و محل کار خود، زبان انگلیسی را می‌آموزید. این نرم‌افزار شامل تمامی مهارت‌های مکالمه، گرامر، مهارت‌های نوشتاری، خواندن و لغت می‌شود. دروس این نرم‌افزار توسط یکی از برجسته‌ترین اساتید آموزش زبان کشور در محیطی جذاب و به مدت بیش از 2500 دقیقه ارائه می‌شود.

 


بسته زبان آموزی فرهنگ پیشرو آریانپور

بسته زبان آموزی آریانپور، یک بسته کاربردی برای آموزش زبان به صورت ساده است که می تواند برای رده های سنی مختلف و همچنین مترجمین مورد استفاده قرار بگیرد. در داخل این بسته نرم افزار دیکشنری آریانپور به همراه نرم افزار آموزش کاربردی مکالمه زبان انگلیسی و انواع فلش کارت و دیکشنری وجود دارد.


نرم افزار پیشرفته Tell Me More
23500 تومان

این
نرم افزار که از سوی کارشناسان آموزشی به عنوان یکی از بهترین نرم افزارهای آموزش زبان در دنیا معرفی شده است، به نحو گسترده ای در سرتاسر جهان، از کاربران معمولی گرفته تا موسسات بزرگ آموزشی، مورد استفاده قرار گرفته است. بهره گیری از آخرین تکنولوژیهای آموزشی، گستردگی دوره ها، تنوع تمرینات و در بر گرفتن همه سطوح (از مقدماتی تا پیشرفته) برخی از ویژگیهای این مجموعه هستند.


نرم افزار آموزشی Learn To Speak English 10
19900 تومان

این نرم افزار یکی از معروف‌ترین و موفق‌ترین نرم افزارهای آموزش زبان انگلیسی در دنیا محسوب شده و دربرگیرنده دوره‌های گسترده‌ای از سطح مقدماتی تا پیشرفته می‌باشد و با محیط چند رسانه‌ای و زیبای خود و همینطور امکانات آموزشی فراوان کاربران را در تمام دنیا به سوی خود جلب کرده است.


نرم افزار خودآموز RosettaStone
11000 تومان

با کمک اين نرم افزار، زبان های دلخواه خود را به همان صورتی که زبان مادری خود را فرا گرفته‌اید، خواهيد آموخت: بدون نياز به ترجمه و يا حتی زحمت بخاطر سپاری لغات و دستور زبان. استفاده از گوينده‌های زبان اصلی، تصاوير واقعی و قابليت تشخيص صدای کاربر از ويژگيهای ديگر اين مجموعه می‌باشد.


آموزش اصطلاحات انگلیسی
1 عدد دی‌وی‌دی، 19900 تومان

اين مجموعه با بهره گرفتن از نرم افزارها، آموزشهای ویدئویی و متن بهترین کتابهای آموزشی، به شما کمک می کند تا با کمک تصاویر، فیلمهای آموزشی و تمرینات متنوع، اصطلاحات انگلیسی را به بهترین و موثرترین نحو فرا بگیرید.

 


مجموعه کامل آموزش تلفظ
1 عدد دی‌وی‌دی، 19900 تومان (i8x1)

این مجموعه منحصراً جهت آموزش تلفظ و اصلاح لهجه تهیه شده است و در برگیرنده نرم افزارهای معروف Pronunciation Power (نسخه 1 و 2 - که جزو موفق‌ترین برنامه‌ها در این زمینه محسوب می‌شوند)، دیکشنری انحصاری تلفظ Pronunciation Coach (راهنمای جامع تلفظ لغات به دو لهجه آمریکایی و بریتانیایی به همراه آموزش علائم فونتیک) و ... می‌باشد.


مجموعه کامل اینترچنج  ویرایش سوم
1 عدد دی‌وی‌دی، 19900 تومان

این مجموعه یکی از شناخته شده ترین دوره های آموزش زبان انگلیسی در چهار سطح می باشد که در بسیاری از موسسات آموزش زبان انگلیسی داخل و خارج ایران تدریس می شود.

 


ترانه های انگلیسی
1 عدد سی‌دی، 15500 تومان

گلچین 50 ترانه از بهترین و زیباترین آثار خواننده و آهنگساز محبوب و محجوب بریتانیایی، کریس دبورگ (Chris De Burgh)، به همراه متن کامل اشعار به زبان اصلی، جهت تقویت مهارت شنیداری و درک مطلب، ویژه زبان آموزان سطح متوسط و پیشرفته.

 


آموزش مکالمه انگلیسی «?How Do You Do»
2 عدد دی‌وی‌دی، 15900 تومان

يک روبات کنجکاو به اسم «چيپس» که به تازگی توسط يک خانم دانشمند اختراع شده است و از زبان انگلیسی هيچ نمی‌دانـد، سعی می‌کنـد که بـا کمک او و ديـگران زبان انگلیسی را فرا بگيـرد. شما هم می‌توانيد پا به پای ايـن روبات به فراگیری و تقويت مکالمه انگلیسی خود بپردازيد.

 


مجموعه ویدئویی English For You
5 عدد دی‌وی‌دی، 22000 تومان

یک مجموعه بی نظیر ویدئویی جهت آموزش زبان است که در آن محیط یک کلاس آموزشی نشان داده می‌شود و اساتید انگلیسی زبان به زبان آموزان آموزش می‌دهند. شما با کمک این مجموعه از آموزشگاه بی نیاز خواهید شد، زیرا به گونه‌ای ساخته شده است که واقعاً احساس می‌کنید در کلاس درس حضور دارید. در واقع با تهیه این مجموعه، آموزشگاه را به منزل می‌برید.

 


مجموعه Science
1 عدد سیدی، 13900 تومان

با کمک این مجموعه بی نظیر، هم مطالب علمی فرا می گیرید، هم درک مطلب (Reading) خود را تکمیل می کنید و هم بر مهارت شنیداری (Listening) خود می افزایید! تمام مطالب علمی این مجموعه به زبان بسیار ساده نگاشته شده اند و نیاز به هیچ تخصصی ندارند.

 


انگلیسی بدون زحمت Effortless English
1 عدد دی‌وی‌دی، 14900 تومان

این مجموعه به گونه ای طراحی شده است که زبان آموزان بتوانند بدون کوشش زیاد و درگیر شدن با مباحث دشوار گرامری، بر جنبه های مختلف آموزش زبان انگلیسی تسلط پیدا کنند. از مزایای این روش یادگیری لغات و گرامر بدون نیاز به مطالعه زیاد و از بر کردن جملات، تنها با خواندن و گوش دادن به داستانهای بسیار کوتاه و پاسخ به سوالات مطرح شده می‌باشد.

 


مستند فضا
1 عدد دی‌وی‌دی، 14900 تومان

مجموعه حاضر شامل چندین ساعت برنامه زبان اصلی با زیر نویس انگلیسی (و نیز فارسی) است و برای تقویت مهـارت شنیداری و حتی درک مطلب (Reading) بسیار مناسب می‌باشد. بنابراین با کمک این مجموعه علاوه بر اینکه با شگفتی های آسمان آشنا می‌شوید، به تقویت زبان انگلیسی خود نیز می‌پردازید.

 


آموزش زبان انگليسي از طريق اخبار خارجيآموزش زبان انگلیسی از راه اخبار خارجی
«Special English»
1 عدد دی‌وی‌دی، 13900 تومان

اين مجموعه بي‌نظير شامل يک سري خبرهاي علمي و فرهنگي ساده شده با صداي برجسته‌ترين اساتيد آموزش زبان آمريکا و يکي از بهترين ابزارهاي کمک آموزشي توصيه شده توسط بسياري از مدرسان زبان در سراسر جهان مي‌باشد.

 


Coding-504.jpg (59307 bytes)کتاب کدينگ (تصويری) 504 واژه کاملا ضروري + CD
Abdollah Ghanbari
جلد شوميز | قطع وزيری | 264 صفحه | چاپ اول | 1396

یادگیری سریع واژگان با تکنیک کدینگ و تصاویر یادسپار
غلبه بر منحنی فراموشی با تکنیک مرور تناوبی ...

 

 


انگلیسی برای مسافری از ایرانانگلیسی برای مسافری از ایران
A. Toloo
جلد شوميز | قطع رقعی | 352 صفحه | چاپ مکرر | 1396

کتاب انگلیسی برای مسافری از ايران براي یادگیری مهارت مکالمه انگلیسی می باشد و شامل مطالب متنوعی است... 

 

رهگیری مرسولات پستی

شماره حسابهای ما

 


محصولات آموزش زبان انگلیسی دیجی کالا

محبوب ترین محصولات

پرفروش ترین محصولات

جدیدترین محصولات

ارزان ترین محصولات

 


به شبکههای اجتماعی ما بپیوندید تا از تازهها، تخفیفها و پیشنهادهای ویژه باخبر شوید:

   

 


شماره تماس

Tel: 021-77147795

Mobile: 09128156452

 

 

 

 جستجو در سايت   |   ديکشنری آنلاين   لينک به ما   |   اخبار آموزشی   |   درباره ما   |   همکاری با ما   |   پیوندها

استفاده از مطالب اين سايت تنها با ذکر منبع و درج لینک به سايت مجاز است.