آموزش زبان انگلیسیwww.zabanamoozan.com

زبان آموزان

سایت علاقمندان به زبان انگلیسی

 

 


 
 آموزش گرامر

زمان‌های حال:


زمان‌های گذشته:


زمانهای آينده:


زمان‌های کامل:


حروف تعریف:

 


 
آموزش تلفظ

آموزش اصوات انگلیسی و تلفظ IPA  در بيشتر ديکشنريهای امروزی برای نشان دادن تلفظ کلمات از سيستم IPA استفاده می‌شود. در این مطلب همه علائم و  نشانه‌های IPA آورده شده است و می توانید با یک کلیک تلفظ آنها را بشنويد.
 

نحوه تلفظ پايانه‌های s و ed  پايانه‌ها (يا پسوندهای) s و ed دو تا از متداول‌ترين پايانه‌ها (endings) در زبان انگلیسی هستند. قواعد تلفظ آنها تغيير ناپذير است و برای انواع مختلف کلمات يکسان است.
 

استرس در زبان انگليسی   در بيشتر ديکشنريها براي نشان دادن استرس (stress) از علامت  '  استفاده می‌کنند. گاهي هم از حروف بزرگ استفاده می‌شود.
 

تلفظ حروف الفبای انگلیسی  در این مطلب با تلفظ صحیح حروف الفبای انگلیسی آشنا می شوید.

 


 
آموزش لغات و اصطلاحات

آموزش اصطلاحات انگلیسیآموزش تصویری اصطلاحات انگلیسی  در این بخش شما می توانید اصطلاحات انگلیسی را با کمک تصاویر، جملات نمونه، توضیحات و معنی فارسی یاد بگیرید. تصاویر به شما کمک می کنند تا هر چه بهتر این اصطلاحات را به خاطر بسپارید.

ادامه مطلب >>
 

A piece of cake!
 


 

آموزش تصویری لغات  در این بخش لغات انگلیسی را به صـورت دسته بندی شده و بـا کمک تصاویـر و معنی فارسی یاد می گیرید. تصاویر به شما کمک می کنند تا هر چه بهتر این لغات را به خاطر بسپارید. همچنین می توانید تلفظ این لغات را بشنوید.

 

ادامه مطلب >>ضرب المثلهای انگلیسی  ضرب المثلها بخش مهمی از فرهنگ و زبان یک ملت را شامل می شوند و اغلب به شکل یک نثر کوتاه بیان می شوند و استفاده از آنها در گفتار و شنیدار موجب جذاب تر شدن آنها می شود.
 

اعداد در زبان انگلیسی  اعداد را می توان به دو دسته اصلی تقسیم بندی کرد: اعداد اصلی که همان اعداد معمولی هستند و اعداد ترتیبی که ترتیب قرار گرفتن چیزی را در یک ردیف یا سری نشان می دهد.

ساعت چند است؟  در زبان انگلیسی راههای مختلفی برای، پرسیدن، نشان دادن و بيان ساعت و زمان وجود دارد. در این مطلب بصورت تصویری آنها را فرا می گیرید.

انگلیسی در سفر  آیا قصد سفر به ایالات متحده را دارید؟ شاید دوست داشته باشید از شهرهای بزرگی مثل نیویورک یا لوس آنجلس دیدن نمایید. اما قبل از رفتن، زمانی را به تجدید معلومات خود در زمینه ی واژگان و اصطلاحات انگلیسی اختصاص دهید که قابل استفاده در هتل، هواپیما یا رانندگی در ایالات متحده می باشند.

مشکلات سلامتی  در این مطلب با لغات مربوط به بیماریها و مشکلات سلامتی بصورت تصویری آشنا می شوید، در ضمن با کمک تمرین آنها را بهتر یاد می گیرید.

 


 
تماشاخانه

مجموعه های آموزشی ویدئویی متنوع بصورت آنلاین و رایگان. از دوره ها و سریال های آموزشی بسیار مفید در اینجا بطور رایگان استفاده کنید.

 How to Learn English?
 Speaking English
 English Grammar
 English Vocabulary

 

 

 

 

 

آموزش گرامر، تلفظ و لغات زبان انگلیسی. استفاده از همه مطالب این بخش رایگان است. از آنها استفاده کنيد و به ديگران هم استفاده از آنها را توصيه کنيد.

 


پرطرفدارترین ها

آموزش تصویری اصطلاحات انگلیسی

ضمایر

آموزش اصوات انگلیسی و IPA

آموزش تصویری لغات

 


تازه های آموزش

پیشوندها و پسوندها در زبان انگلیسی

اعداد در زبان انگلیسی

انگلیسی در سفر

مشکلات سلامتی

ضرب المثلهای انگلیسی

ساعت چند است؟

 

 

پیشنهاد، انتقاد یا نظر خود را هم اکنون برایمان ارسال کنید. همه پیامها به دقت بررسی خواهند شد:

50001040500045
 

 

به شبکههای اجتماعی ما بپیوندید تا علاوه بر دریافت مطالب آموزشی، از تازههای سایت نیز با خبر شوید:

   

 

آموزش زبان از طریق داستانهای انگلیسی

راحت‌ترین، مفرح‌ترین و ارزان‌ترین روش آموزش زبان

 

 

 جستجو در سايت   |   ديکشنری آنلاين   لينک به ما   |   اخبار آموزشی   |   درباره ما   |   همکاری با ما   |   پیوندها

استفاده از مطالب اين سايت تنها با ذکر منبع و درج لینک به سايت مجاز است.