آیلتس آزمونی بین المللی است که جهت آموزش مورد تایید بسیاری از مراکز علمی و دانشگاهها و همچنین یکی از مدارک لازم جهت اقدام به مهاجرت می باشد.

آزمون آیلتس از 0 تا 9 نمره دارد. معمولا نمرات بین 6 تا 7 برای هدف شما کافی است با این وجود قبل از اقدام برای مهاجرت یا گرفتن پذیرش از دانشگاه باید از نمره لازم مطمئن شوید. توضیحات بیشتر:

آیلتس چیست؟

 


چرا آیلتس نیاز به استاد و همراه دارد؟ 

آیا دارید برای امتحان آیلتس آماده می شوید؟
آیلتس امتحانی است که شما برای آموزش واقعا به کمک یک همراه و استاد دلسوز و صبور و از همه مهمتر با تجربه و متخصص نیاز دارید. کسی که سالها به زبان آموزانی مانند شما کمک کرده باشد، راه و مسیر آزمون آیلتس را درست و کامل بشناسد و برای وقت شما ارزش زیادی قائل باشد.

 

من مهتاب میهن دوست از سال 1382 تدریس زبان انگلیسی را شروع کردم، زمانیکه دانشجوی سال دوم مهندسی کشاورزی دانشگاه تهران بودم. از سال 86 بیشتر تمرکز کاریم روی آیلتس بوده است. سالها با موسسات بسیار معتبر و موفقی چون جهاد دانشگاهی دانشگاه تهران، مجتمع فنی تهران و … همکاری داشته و دارم.

در کارنامه کاریم سابقه تدریس کلاسهای گروهی در سطوح مختلف از مبتدی تا پیشرفته، کلاسهای آمادگی و مهارتهای آیلتس، بحث آزاد و همچنین برگزاری کلاسهای آنلاین آیلتس، نه فقط در ایران بلکه در سراسر دنیا شامل کشورهای کانادا، انگلیس، عراق، هند، امارات، چین، ویتنام، استرالیا، تایلند، عربستان و … را دارم.

تجربه این سالها و کار کردن به عنوان استاد بین المللی آیلتس این فرصت را به من داده تا طی چند جلسه بتوانم تواناییها و ضعفهای شاگردانم را شناسایی کنم و برنامه ریزی عالی متناسب با اهداف کلاس را در اختیارشان بگذارم.

کارنامه PTE استاد میهن دوست

 


چرا کلاسهای آنلاین؟

ما در دنیایی زندگی میکنیم که استفاده از اینترنت و دنیای آنلاین کارها را راحت تر و سریعتر کرده است. کمتر کسی با استفاده اولیه از اینترنت آشنا نیست. کلاسهای آنلاین این فرصت را برای زبان آموزان فراهم کرده تا با صرفه جویی در وقت و هزینه مهارتها را به عالیترین شکل ممکن بدون کوچکترین تفاوتی با کلاسهای حضوری بیاموزند.

ترافیکهای سرسام آور، هزینه بالای رفت و آمد، خستگی و اتلاف انرژی در کلاسهای آنلاین حذف می شوند و زبان آموز در منزل یا محل کار با آرامش و فراغ خاطر میتواند به عالیترین و با کیفیت ترین کلاسها فقط با چند کلیک دسترسی داشته باشد.

تدریس آنلاین آیلتس