آموزش زبان انگلیسی نصرت

در دوره سه ماهه آموزش مقدماتی و پیشرفته مکالمه زبان انگلیسی نصرت (نسخه اصلی اندیشه مبنا) در هر سنی که باشید با روزی 30 دقیقه گوش کردن انگلیسی می آموزید.

در این روش شما برای یادگیری فقط نیاز به گوش کردن به این درسهای صوتی دارید. در این آموزش با تکرار هوشمندانه و برگشتی، لهجه شما از به درستی شکل گرفته و قواعد زبان انگلیسی را یاد خواهید گرفت.

در این روش به طور دایم از شما خواسته می شود جملات و کلمات را تکرار کنید که این می تواند برای شما بسیار مفید واقع شود. در ابتدا مکالمه ای پخش میشود، سپس روی همه لغات و جملات مکالمه تاکید شده و معنی و نحوه تلفظ آنها آموزش داده میشود.

تکرار جملات و کلمات در ادامه دروس و یادآوری آنها در فواصل زمانی باعث می شود محفوظات ماندگار شوند.

مزیت این شیوه آموزشی چیست؟

مزیت این روش یادگیری عملی زبان انگلیسی است. بسیاری از اساتید بر این باورند که بهترین راه یادگیری زبانهای خارجی این است که مدتی را بین مردم همان کشورها سپری کنید. این مجموعه این حالت را برای شما فراهم می کند.
 

آموزش تصویری زبان انگلیسی نصرت

موسسه‌ زبان نصرت اندیشه مبنا با سال‌ها سابقه در زمینه‌ آموزش زبان انگلیسی، محصول جدیدی را نیز با عنوان «آموزش تصویری زبان انگلیسی نصرت» منتشر کرده است. این مجموعه ویژگی‌های خاصی دارد که شما را در موقعیت‌های روزمره و واقعی برای فراگیری و تمرین مکالمه قرار می‌دهد، مانند اینکه در کشوری انگلیسی‌زبان حضور داشته باشید.

در این متد آموزشی دروس به صورت فایل‌های ویدئویی آماده شده است و برای یادگیری آنها فقط به شنیدن و دیدن این فایل‌های ویدئویی نیاز دارید. در این آموزش‌ها با تکرارهای هوشمندانه و برگشتی، لهجه‌ی شما به‌ درستی شکل می‌گیرد.

این دوره‌ آموزشی شامل نود درس جداگانه است. آموزش تصویری زبان انگلیسی نصرت اندیشه مبنا در قالب 6 حلقه دی‌وی‌دی منتشر شده و در اختیار زبان آموزان قرار گرفته است.