آموزش زبان انگلیسی کودکان با شعر و داستان

مجموعه آموزش زبان انگلیسی کودکان با شعر و داستان محصول سازمان British Council می باشد که موفق ترین و به روز ترین منابع را در زمینه آموزش زبان انگلیسی ارائه می دهد. این موسسه با ارائه روش های نوین و مطالب تازه و پر فایده آموزشی در خصوص آموزش زبان انگلیسی پیشتاز و اثر گذار است.

این مجموعه شامل شعر ها و داستان های انگلیسی جذاب و اثر گذاری است که کودک شما حتما با اشتیاق بارها آنها را تماشا خواهد کرد و مطالب آموزشی را فرا خواهد گرفت. تجربه نشان می دهد که آموزش غیر مستقیم به همراه موسیقی و تصاویر جذاب تاثیر بیشتری دارد؛ از این رو این مجموعه آموزشی می تواند بسیار مفید واقع شود.

Learn-English-Kids

Image 1 of 6

این مجموعه شامل عناوین بسیار متنوعی از شعر و داستان همراه با زیرنویس انگلیسی و در گروه های مختلفی نظیر اعداد، حروف، تلفظ، بازی، واژگان، سبک زندگی و بسیاری موضوعات دیگر از سطح مبتدی تا پیشرفته می‌ باشد.

همچنین داستان های این مجموعه آداب معاشرت، چگونگی ارتباط در جامعه، آشنایی با فرهنگ ملل مختلف را توام با آموزش زبان به کودکان شما می‌ آموزد. علاوه بر این متن کامل شعر ها و داستان ها، تمرین ها و پاسخ آن ها (به صورت فایل های متنی پی دی اف PDF) در اختیار شما قرار داده شده است.

 

 


• محصول: انتشارات نرم افزاری افرند