آموزش زبان با ترانه های انگلیسی

یکی از راه‌های جالب فراگیری و تقویت زبان، استفاده از ترانه ها است زیرا با کمک آهنگ می‌توان دایره لغات، گرامر، و همه مهارتهای شنیداری، گفتاری و حتی نوشتاری را تقویت نمود.

در این بخش، ترانه‌ها و آهنگ‌های مناسبی را جهت یادگیری زبان انگلیسی به شما معرفی می‌کنیم. در مورد هر یک از موزیک‌ها نکته‌های آموزشی، متن انگلیسی یا ترجمه فارسی بخش هایی از متن بیان می شود. یا تمریناتی به صورت پر کردن جای خالی ارائه می شود که کمک زیادی در درک مطلب انگلیسی می کند.

همچنین سعی می کنیم معنی کلمات مهم را برایتان مشخص کنیم و بقیه کلمات و ترجمه عبارات را به زبان آموزها واگذار نماییم تا تمرین چالش برانگیز تری برایتان فراهم کنیم. 

 

چرا گوش دادن به ترانه، فراگیری زبان انگلیسی را تسریع میکند؟

آموزش زبان با ترانه های انگلیسیزیرا هم از لحاظ علمی ثابت شده است که گوش دادن موجب تقویت مهارت شنیداری می شود. همچنین یادگیری از این طریق چون لذت بخش و مفرح است (بر عکس متنهای خبری و غیره که تکرار کردن آنها ملال آور است) امکان تکرار برای زبان آموزها فراهم می شود و امر یادگیری سریعتر روی خواهد داد.

آهنگ ها منابع بسیار خوبی هستند و می توانید از موسیقی برای تمرین مهارت های زبانی مختلف استفاده کنید. و از همه مهمتر، آهنگ ها روشی جالب برای یادگیری زبان انگلیسی هستند!

آواز بخوانید!

وقتی شما یک زبان جدید را یاد می گیرید، اصوات و صداهای غیر عادی زیادی وجود دارند که ممکن است دهان شما به ساخت آن عادت نداشته باشد.

آواز خواندن به دهان شما کمک می کند تا شکل های صحیحی را ایجاد کرده و این صداها را با بلند و واضح ادا کنیم. آواز خواندن همچنین به ما کمک می کند که بفهمیم چگونه صداهای قوی تر و ضعیف تر به طور متفاوتی در زبان انگلیسی تلفظ می شوند.

 

آموزش زبان با ترانه های انگلیسی: