ترانه های انگلیسی Chris De Burgh

 

گلچین 50 آهنگ از بهترین و زیباترین ترانه های خواننده و آهنگساز محبوب بریتانیایی، کریس دی‌برگ (Chris De Burgh)، بهمراه متن کامل اشعار به زبان انگلیسی. جهت تقویت مهارت شنیداری Listening و درک مطلب Reading. ویژه زبان آموزهای سطح متوسط و پیشرفته.

مجموعه ترانه های انگلیسی در کامپیوتر قابل اجرا است و دارای قابلیت نمایش متن و پخش موسیقی به طور همزمان می‌ باشد. در ضمن هیچ نیازی به نصب ندارد و کاملا قابل حمل (یا portable) می باشد.

همچنین فایل های صوتی ترانه ها (به صورت mp3) و فایل های متنی (جهت چاپ) به طور جداگانه قابل دسترسی می‌ باشند که به این ترتیب می توانید حتی در گوشی های ساده موبایل نیز از آنها استفاده کنید.

4500 تومان، دانلود فوری

کمی درباره کریس

ترانه های انگلیسی کریس دی برگChris de Burghکریستوفر جان دیویسون ملقب به کریس دی‌برگ در ۲۳ مهر ۱۳۲۷ (۱۵ اکتبر ۱۹۴۸) در آرژانتین متولد شد. پدرش «چارلز دیویسون» دیپلمات بریتانیایی و مادرش «ماوی امیلی دی‌برگ» منشی وزارت امور خارجهٔ ایرلند بود.

کریس در سال ۱۹۷۴ پس از فارغ‌ التحصیلی از کالج به همراه یک گروه معروف ایرلندی به نام «Horslips» در یک تور بین‌ المللی شرکت کرد و با دو تهیه‌ کننده معتبر موسیقی -داگ فلت و گای فلچر- آشنا شد و با کمک آن‌ها قراردادی را با شرکت «A&M» امضا کرد.

بعد از آن، گروه سوپرترمپ را در تور جدید ترین آلبومشان به‌ نام «جنایت قرن» همراهی کرد. در این زمان بود که نامش را به کریس دی‌ برگ تغییر داد و در سال ۱۹۷۵ آمادهٔ انتشار اولین آلبومش به‌ نام «فراسوی این دیوارهای قلعه» شد.