مجموعه خودآموز زبان انگلیسی هوشمند آواتار

مجموعه Avatar Smart English  یا خودآموز هوشمند آواتار که دارنده 48 لوح تقدیر از نمایشگاههای سراسر کشور و طرف قرارداد سازمانها می باشد، حاصل سالها تلاش موسسه زبان پرتو دانش می باشد که در قالب یک بسته آموزشی از سطح مبتدی تا پیشرفته به علاقه مندان به فراگیری زبان انگلیسی ارائه می گردد. این نرم افزار تلفیقی از سیستم آموزش حضوری و مجازی با بهره گیری از جدیدترین کتاب American English File می باشد.

نرم افزار خودآموز هوشمند آواتار یک روش کاملا انعطاف پذیر بوده که 4 مهارت فراگیری زبان انگلیسی را فراهم می سازد. با این مجموعه می توانید آموزش قدم به قدم از سطح مقدماتی تا پیشرفته در یک دوره علمی 8 ماهه را تجربه کنید. این نرم افزار برای نخستین بار شبیه سازی کامل محیط کلاس در همه بخش ها و مهارت های مورد نیاز را ایجاد کرده است. تدریس و پیشرفت درسی به صورت کاملا ترمیک، مطابق با به روز ترین متدهای آموزشی انجام می شود و این نرم افزار از تکنولوژی هوشمند سازی محیط برنامه بهره می برد.

آواتار Avatar برای نخستین بار، قابلیت مکالمه با زبان آموزان هم سطح به منظور تقویت مهارت های گفتاری را فراهم کرده است. دستور دهی شفاهی و مکالمه با نرم افزار به صورت هوشمند انجام می شود و همچنین این مجموعه از تکنولوژی آموزشی تحت وب و کلاس مجازی در هر مرحله از برنامه استفاده می کند. برای اولین بار امکان مکالمه رو در رو با نرم افزار به مانند یک انسان در این نرم افزار ایجاد شده است. 

قابلیت های اصلی خودآموز انگلیسی هوشمند آواتار

قابلیت های دیگری که در این مجموعه امکان استفاده از آنها مهیا است، شامل این موارد است: تعیین سطح دقیق و اجرای برنامه به صورت هوشمند مطابق با سطح زبان آموز و ارائه پلن و روش آموزشی هوشمند بر مبنای سطح دانشجو از مبتدی تا عالی (8 ماه) می باشد. شما حتی در ماشین و همچنین با استفاده از موبایل خود نیز می توانید از طریق سی دی های مکمل صوتی این نرم افزار آموزش ببینید. به منظور آموزش لغات کاربردی همراه، می توانید از کتاب موجود در این مجموعه استفاده نمایید. 

 

Avatar English خودآموز زبان انگلیسی آواتار

قابلیت های دیگر:

 • استفاده از تکنولوژی بررسی هوشمند قبولی در هر مرحله و ورود به مرحله بعدی
 • ضبط و تحلیل کلیه عملکرد زبان آموز در حین کار با برنامه
 • رسم نمودار تشخیص گفتار و نمودار پیشرفت مرحله آموزشی
 • آزمونهای مختلف درس به درس و آزمونهای سطح به سطح
 • استفاده از خدمات مکمل آموزشی تحت وب و انتخاب هم آموز در محیط تحت وب
 • امکان استفاده از کلوبهای آموزشی و شرکت در مباحث رفع اشکال
 • امکان ارسال تمارین نوشتاری زبان آموز و تصحیح آن توسط استاد راهنما
 • نمایش فیلمهای آموزشی هم سطح با سطح زبان آموز
 • امکان شناسایی صوتی زبان آموز و مقایسه لهجه زبان آموز با لهجه اصلی
 • به روز رسانی برنامه از طریق وب
 • امکان استفاده از تمارین مختلف در برنامه و محیط وب 


AVATAR خودآموز زبان انگلیسی آواتار
موسسه زبان پرتو دانش (کندو سافت) با تولید این مجموعه‌ در قالب 8 حلقه دی ‌وی ‌دی به همراه کتاب، سعی در طراحی و تولید خودآموزی در قالب یک آموزشگاه مجازی زبان داشته تا بتواند با فضایی مناسب مجموعه ‌ای مفید را در اختیار علاقه ‌مندان به یادگیری زبان انگلیسی بگذارد.