داستانهای انگلیسی ویژه کودکان و نوجوانان

داستانهای انگلیسی ویژه کودکان و نوجوانان مجموعه ای سطح بندی شده با فرمت PDF و به همراه فایل های صوتی MP3 است. شما با کمک این داستانها می‌توانید هم بر مهارت درک مطلب (Reading) خود بیافزایید و هم مهارت شنیداری (Listening) خود را تقویت نمایید. 

در واقع این روش یکی از بهترین و سرگرم کننده ترین روشهای آموزش زبان می باشد که گام به گام توانایی خواندن و شنیدن مخاطب را تقویت می‌کند.

داستانهای انتخابی (که همگی مصور و تمام رنگی هستند)، عمدتا از میان داستانهای معروف انتخاب شده‌اند و اگر چه مخاطب آنها کودکان و نوجوانان می‌باشند، اما بسیاری از کارشناسان این نوع داستانهای انگلیسی را به جهت سهولت، برای شروع یادگیری به بزرگسالان نیز توصیه می‌کنند.

با این روش به مرور دایره لغت شما کاملا گسترش یافته، تلفظ همه لغات را فرا خواهید گرفت و بطور ناخودآگاه و طبیعی گرامر را خواهید آموخت. 

این روش را میتوان یکی از راحتترین، موثرترین، مفرحترین و در عین حال ارزانترین روشهای آموزش زبان در نظر گرفت. ما تضمین می‌کنیم با اتمام همه این داستانها (که با دقت انتخاب شده) و به روش پیشنهادی ما، به طرز باورنکردنی سطح زبان شما ارتقا خواهد یافت.
 

روش کار

ابتدا متن داستان انگلیسی را یک یا چند بار (بسته به سختی یا آسانی آن) بخوانید و لغتهای آن را یاد بگیرید (با کمک دیکشنری و دفتر لغت). سپس داستان را همزمان بخوانید و به فایلهای صوتی آن گوش کنید. پس از چند بار گوش کردن خواهید دید که می‌توانید بدون نگاه کردن به متن و فقط با گوش کردن تقریبا کل داستان را متوجه شوید. 

جهت تقویت مهارت گفتاری (Speaking) می‌توانید پس از مسلط شدن به داستان، با صدای بلند داستان را برای خود بخوانید. همچنین با ضبط کردن صدای خود و مقایسه صدای خود با صدای اصلی نقاط ضعف تلفظ خود را برطرف نمایید. بدین ترتیب به مرور زمان تلفظ خود را کامل خواهید کرد.

 

Early reads: Levels 1 - 5

داستانهای سطح بندی شده
 سفارش کل مجموعه

شامل 29 داستان با فایل صوتی

7500 تومان