دیکشنری تصویری ELI

دیکشنری تصویری ELI یا ELI Picture Dictionary از فرهنگ های تصویری بسیار مفید برای زبان آموزان سطوح مقدماتی و متوسط می باشد. نوع آموزش در این دیکشنری آموزش انگلیسی بر اساس تصویر و صدا است: یعنی زبان آموز با مشاهده تصویر به معنی لغت پی می برد و همین باعث ماندگاری معنای لغات در حافظه بلند مدت می شود.

همچنین شنیدن صدای هر واژه که تنها با یک کلیک روی لغت مربوطه پخش می شود باعث فراگیری راحت تلفظ ها می گردد.

این مجموعه حدود 1500 واژه انگلیسی را در قالب 43 موضوع کاربردی و روزمره (از جمله خانه، آشپزخانه، کلاس درس، اداره، فروشگاه، هتل، رستوران، فرودگاه، سینما، مشاغل، بدن انسان، محیط زیست، فضا و…) برای یادگیری زبان آموزان در قالب تصاویر رنگی ارائه کرده است. 

مجموعه در قالب فایل متنی (PDF) و نرم افزار ارائه شده است. فایل پی دی اف مجموعه در بردارنده تصاویر تمام رنگی و لغات مرتبط با تصاویر است. نرم افزار مجموعه هم علاوه بر نمایش تصاویر و املای کلمات، تلفظ صحیح واژگان را هم برای کاربران ارائه کرده است.

دیکشنری تصویری ELI - ELI Picture Dictionary
The ELI Picture Dictionary contains numerous illustrated themed pages that introduce well known topics such as home, family, school and work, as well as up-to-date and specific topics like the environment and astronomy


نرم افزار ELI Picture Dictionary نیاز به نصب ندارد و به صورت فلش می باشد. در این برنامه شما تصاویر را می بینید و با حرکت ماوس و کلیک بر روی هر تصویر املای آن لغت نمایان شده و تلفظ آن را هر چند بار که بخواهید می شنوید.

فهرست واژگان هم جهت سهولت جستجوی کاربر بر اساس حروف الفبا در انتهای دیکشنری جمع آوری و ارائه شده است. زبان آموز ها می توانند به همراه سایر آموزش های زبان انگلیسی خود از این فرهنگ نیز بهره ببرند.

 

Windows تحت ویندوز

Adobe Acrobat Reader به همراه فایل کامل PDF

حجم: 68 مگابایت

4500 تومان، دانلود فوری