نرم افزار آموزش زبان انگلیسی Tell Me More

نرم افزار آموزش زبان انگلیسی Tell Me More، که از سوی کارشناسان آموزشی به عنوان یکی از بهترین نرم افزارهای آموزش زبان در دنیا معرفی شده است، به نحو گسترده ای در سرتاسر جهان، از کاربران معمولی گرفته تا موسسات بزرگ آموزشی، مورد استفاده قرار گرفته است. بهره گیری از آخرین تکنولوژیهای آموزشی، گستردگی دوره ها، تنوع تمرینات و در بر گرفتن همه سطوح (مقدماتی، متوسط و پیشرفته) برخی از ویژگیهای این مجموعه هستند.

این نرم افزار تا کنون توسط بیش از پنج میلیون کاربر و بیش از ده هزار مؤسسه آموزشی در سراسر دنیا مورد استفاده قرار گرفته است. همچنین این نرم‌افزار برای چندین سال پیاپی در وب‌سایت نقد نرم‌افزاری دنیا Top Ten Reviews در رتبه‌ی اول جای گرفت. 

این بسته آموزشی شامل دو هزار ساعت آموزش و بیش از 10.000 تمرین در 35 نوع مختلف می باشد و همه مهارتهای ضروری در فراگیری زبان انگلیسی از جمله خواندن، نوشتن، گوش کردن، صحبت کردن، لغت و گرامر را در بر می گیرد.

 

آخرین فن آوری های به کار گرفته شده در این نرم افزار

  • فن آوری تشخیص صدای پیشرفته که تلفظ شما را تشخیص داده و ارزیابی می کند.

  • فن آوری S.E.T.S. (Spoken Error Tracking System) که به طور خودکار خطاهای تلفظی شما را به دقت شناسایی کرده و به شما نشان می دهد.

  • انیمیشن های سه بعدی حرکات لب، زبان و دهان که به شما کمک می کند تلفظ خود را بهبود ببخشید.

  • بهره گیری از فیلم های کوتاه ویدئویی و نیز امکان صداگذاری با تلفظ خود شما جهت تقویت مهارت گفتاری

 

روشهای آموزش

سه روش آموزش در این مجموعه در نظر گرفته‌ شده است:

۱. «روش آزاد» (Free-to-Roam) که در این روش می‌توانید آزادانه تمرین انگلیسی روزانه‌ی خود را انتخاب کنید.

۲. «روش راهنما» (Guide Mode) که این روش قبلا توسط معلمان به‌دقت انتخاب شده است و راه استفاده از نرم‌افزار یادگیری انگلیسی را به شما نشان می‌دهد. در این روش نمی‌توانید نحوه‌ی کار را تغییر دهید؛ اما می‌توانید فایل‌های صوتی آموزش زبان انگلیسی را به صورت MP3 ذخیره کنید.

۳. «روش پویا» (Dynamic Mode) که در این روش، نرم‌افزار شبیه به آموزگار زبان انگلیسی، وضعیت شما را بعد از هر تمرین می‌سنجد و با توجه به نیازهایتان اهداف بعدی آموزشی را انتخاب می‌کند. 

 

توصیه کارشناسان زبان آموزان.

Windows قابلیت نصب بر روی کلیه نسخه های ویندوز (xp و 7 و 8 و8.1 و 10 و ویستا)