آموزش زبان انگلیسی Magic English

مجموعه آموزش زبان انگلیسی Magic English (انگلیسی جادویی) که بر اساس کارتون های کمپانی معروف والت ديزنی تهيه شده است، به نحوی کاملاً متنوع و سرگرم کننده کودکان شما را با کارتون‌ های معروف به سوی خود جلب می‌ نمايد.

همه شخصیتهای معروف کارتونهای این کمپانی از قبیل گوفی، دانلد داک، میکی موس، سیندرلا و… دست به دست هم داده اند تا با حرکات و داستان ها و شعر های خود به شیوه ای جدید زبان انگلیسی را به کودکان شما بیاموزند.

مجموعه Magic English از عناوین بسیار متنوع آموزشی تشکيل شده که در هر عنوان يک سری کارتون های محبوب کمپانی والت ديزنی به نمايش در مي‌آيد که نکات مربوط به موضوع درس در آن کارتون ها تأکيد می‌ شوند و در مورد آن سؤال و جواب مي‌ شود. همچنین موسيقی‌ ها و ترانه های شاد و جذاب انگلیسی که در اين مجموعه لحاظ شده است، لذت کودکان را دو چندان مي‌ کند.

اين مجموعه اگر چه براي سنين 3 تا 15 سال تهيه شده است، اما به دليل قابلیتهای آموزشی فراوان حتی برای سنين بالا تر نيز قابل استفاده می باشد.

از ویژگی های این مجموعه ایجاد علاقه و انگیزه برای یادگیری زبان انگیسی است، زیرا کودک و نوجوان به هیچ عنوان هنگام آموزش احساس خستگی نکرده و فقط با تکرار و مشاهده کارتون ها زبان انگلیسی را فرا می گیرد.

خردسالان همزمان با مشاهده برنامه‌ های کارتونی به صورت لغت به لغت با کلمات انگلیسی و نحوه تلفظ و حتی نگارش آن ها آشنا می گردند.

بعضی از قسمت‌ های اين مجموعه عبارتند از:

سلام و احوالپرسی، خانواده، دبستان، دوستی حيوانات، تولدت مبارک، وقت گویی، روز و شب، بازی کردن، اعداد، اعضای بدن، ميهمانی، سفر کردن، غذا، جنگل، چهره های خندان، رنگ ها، حيوانات وحشی، موسيقی، سرزمين پريان و غيره.